^ Do góry

Piknik Muszkarski-komunikat

Wielkimi krokami zbliża się nasz „Muszkarski Piknik Rodzinny” 14 czerwca 2015 - zatem przedstawiamy program dnia. Prosimy również o zgłaszanie się na

e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w zgłoszeniu proszę podać ilość osób, która z Wami przyjedzie /podać czy będzie dziecko do 14 roku życia/.

 

Program spotkania:

8.00- zbiórka pod wiatą

9.30-12.30 – towarzyskie zawody wędkarskie o największego lipienia:

Rywalizujemy w kategoriach: Gość, Senior, Junior

13.00 rozpoczęcie pikniku

13.30- sprawnościowe konkurencje muszkarskie dla wszystkich grup wiekowych

od 14.00 – smakołyki z ogniska i grilla

15.00 podsumowanie zawodów i wręczenie nagród dla najlepszych

Relaks…………………………

 

Zapraszamy

Zarząd Klubu

Piknik muszkarski 2014

 

W dniu 22 czerwca Klub Wędkarstwa Muchowego „Alexandra” zorganizował piknik wędkarski nad Białą Głuchołaską. Celem pikniku było popularyzowanie wędkarstwa muchowego oraz postaw proekologicznych wśród najmłodszych. Impreza była okazją do spotkania się miłośników wędkarstwa muchowego: wspólnego wędkowania, pogaduch o tych rybach, które zostały w wodzie a także o planach klubu na przyszłość.

Czytaj więcej...

Piknik muszkarski 2013

W dniu 16 czerwca Klub Wędkarstwa Muchowego „Alexandra” zorganizował piknik wędkarski nad Białą Głuchołaską. Celem pikniku było popularyzowanie wędkarstwa muchowego oraz postaw proekologicznych wśród najmłodszych. Na wcześniej przygotowanym terenie odbywała się nauka rzutów muchowych pod okiem certyfikowanego mistrza Piotra Talmy. Pan Piotr tłumaczył kolejne techniki oraz wskazywał błędy, których jak się okazało nawet „najstarsi” stażem klubowicze nie ustrzegli się. Potem do głosu doszli najmłodsi i odbył się konkurs „Złap rybkę”, w którym liczył się spryt i silne rączki.

Czytaj więcej...