^ Do góry

Warsztaty Muchowe - Wiosenny Pstrąg 2019

W dniach 30-31 marca Klub "Alexandra" zorganizował pierwsze tegoroczne spotkanie a celem jego były warsztaty muchowe i rozpoczęcie rywalizacji w klubowym GP czyli zawody "Wiosenny Pstrąg". Bazą był ośrodek Złoty Potok w Pokrzywnej. Na warsztatach w związku z planowanym wyjazdem do Szwecji na salmony tematem przewodnim były muchy łososiowe.

Czytaj więcej...

Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów

W dniach 02-06 lipca na wodach Okręgu PZW Krosno, odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów w wędkarstwie muchowym. Priorytetem zgrupowania było wyłonienie spośród licznej grupy młodych ludzi tych, którzy w dniach 06-12 sierpnia będą reprezentować barwy biało - czerwone na Mistrzostwach Świata Juniorów w Wędkarstwie Muchowym.

Czytaj więcej...

Komunikat organizacyjny Mistrzostw Okręgu Opolskiego w dyscyplinie muchowej na 2018 rok

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 08-10 czerwca 2018r, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w dyscyplinie muchowej seniorów i juniorów. Zawody odbędą się na rzece Dunajec, oraz Biały Dunajec i obejmować będą trzy tury zawodów. Dwie tury odbędą się na Os. Dunajec/Górny/, a trzecia na Białym Dunajcu lub na Dunajcu. Zbiórka i otwarcie mistrzostw w dniu 08 czerwca piątek o godzinie 20.00. Miejsce zbiórki i baza zawodów Agroturystyka Pod Dębem Zabrzeż /z tyłu za Zajazdem Kałużna/.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

13 stycznia 2017 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze KWM „ALEXANDRA” działającego przy Kole PZW Nr 2 w Nysie. Zebranie uroczyście otworzył Prezes Koła PZW Nr 2 w Nysie Roman Mazanowski, który podziękował za pracę na rzecz rozwoju wędkarstwa w Nysie.

Po wyborze przewodniczącego zebrania, którym został wybrany Adam Podgórny głos zabrał Prezes Adam Litwin. Podsumował on mijającą kadencję i omówił najważniejsze działania Klubu od 2013. Podziękował wszystkich członkom Zarządu, którzy pracowali na rzecz Klubu. Swoje sprawozdania złożyli również Skarbnik Adam Podgórny oraz wiceprezes ds. sportu Łukasz Lorenc.

Czytaj więcej...