^ Do góry

Puchar Ostatka 2019

26-27 października na rzece Bóbr w okolicach Trzcińska odbyły się ostatnie w tym roku zawody zaliczane do GP Opolszczyzny w wędkarstwie muchowym – „Puchar Ostatka”. Na starcie stanęło tylko ośmiu zawodników co stanowi jeden ze smutnych elementów tegorocznej rywalizacji.

Czytaj więcej...

Puchar Białki 2019

Na starcie stanęli zawodnicy naszego Klubu i Bogusław Bluszcz, który reprezentuje opolskiego Thymallusa. Zawody rozegrano z wyłączeniem stanowiska „Stadion Głuchołazy” aby wyeliminować wygraną na starcie. Poranna kawa o 6.30 pod wiatą, odprawa i I tura rusza o godzinie 8.00. Po trzech godzinach łowienia zawodnicy wracają do bazy i Sędzia Główny liczy punkty.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Okręgu 2019

Tegoroczne zmagania o tytuł Mistrza Okręgu po wielokrotnym odkładaniu i przesuwaniu rozegrano na Bobrze w okolicach Trzcińska. Na starcie stanęło 11 seniorów i czterech juniorów reprezentujących dwa Klubu: KWM „Alexandra” Nysa oraz WKS „Thymallus” Opole.

Czytaj więcej...

Zawody Mikołajkowe- klubowe zakończenie sozonu

W niedzielę 2 grudnia odbyły się ostatnie klubowe zawody „MIKOŁAJKOWE” na Białej Głuchołaskiej, zamykające klubowy sezon 2018.
Po wspaniałej koleżeńskiej walce, pierwsze miejsce zajął Dariusz Wojewódka na drugim miejscu zawody ukończył Adam Podgórny a trzecie miejsce na podium przypadło Jackowi Czarneckiemu.

Czytaj więcej...