^ Do góry

Puchar Białki 2019

Na starcie stanęli zawodnicy naszego Klubu i Bogusław Bluszcz, który reprezentuje opolskiego Thymallusa. Zawody rozegrano z wyłączeniem stanowiska „Stadion Głuchołazy” aby wyeliminować wygraną na starcie. Poranna kawa o 6.30 pod wiatą, odprawa i I tura rusza o godzinie 8.00. Po trzech godzinach łowienia zawodnicy wracają do bazy i Sędzia Główny liczy punkty.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Okręgu 2019

Tegoroczne zmagania o tytuł Mistrza Okręgu po wielokrotnym odkładaniu i przesuwaniu rozegrano na Bobrze w okolicach Trzcińska. Na starcie stanęło 11 seniorów i czterech juniorów reprezentujących dwa Klubu: KWM „Alexandra” Nysa oraz WKS „Thymallus” Opole.

Czytaj więcej...

Zawody Mikołajkowe- klubowe zakończenie sozonu

W niedzielę 2 grudnia odbyły się ostatnie klubowe zawody „MIKOŁAJKOWE” na Białej Głuchołaskiej, zamykające klubowy sezon 2018.
Po wspaniałej koleżeńskiej walce, pierwsze miejsce zajął Dariusz Wojewódka na drugim miejscu zawody ukończył Adam Podgórny a trzecie miejsce na podium przypadło Jackowi Czarneckiemu.

Czytaj więcej...

Puchar Białki 2018 - komunikat

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 07.października 2018r, zawody o GP Opolszczyzny w dyscyplinie muchowej „Puchar Białki”. Zawody odbędą się na rzece Białej Głuchołaskiej i obejmować będą dwie tury zawodów.

Czytaj więcej...