^ Do góry
Admiror Gallery cannot create thumbnails in /var/www/alexandrafly.pl/www/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/thumbs/2010/
Check folder permmisions!
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache/2.4.6 (CentOS) OpenSSL/1.0.2k-fips mod_fcgid/2.3.9
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

Klasyfikacja Grand Prix Klubu 2010

 

Puchar-Łupawy.JPGPuchar-Białki-2010.JPGOtwarcie-Sezonu-2010.JPGJesienny-Lipień-2010.JPGPuchar-Ostatka-2010.JPGMistrzostwa-Okręgu-2010.JPG

Klasyfikacja Grand Prix Klubu - Senior
Lp Imię i nazwisko

Puchar

Otwarcia

Mistrzostwa

Okręgu

Puchar

Białki

Puchar

Ostatka

Jesienny

Lipień

Punkty
1 Dariusz Wojewódka 30 39 35 20 19 143
2 Adam Podgórny 37 37 27 17 12 130
3 Adam Litwin 24 35 20 19 20 118
4 Jerzy Gaworski 11 46 32 14 14 117
5 Łukasz Lorenc 32 32 17 13 15 109
6 Zbigniew Gawlik 32 32 27 0 13 104
7 Jacek Pamuła 9 35 25 18 16 103
8 Sylwester Luberadzki 30 12 27 16 18 103
9 Grzegorz Kłos 33 28 16 15 0 92
10 Tomasz Rauch 33 32 17 0 0 82
11 Jacek Czarnecki 31 29 12 0 0 72
12 Janusz Węgrzyn 0 47 8 10 0 65
13 Paweł Łojko 23 0 22 11 0 56
14 Krzysztof Sołtysik 0 0 39 0 17 56
15 Mariusz Seretny 0 0 27 12 0 39
16 Andrzej Jelonek 23 0 0 0 0 23
17 Andrzej Hrydziuszko 0 0 18 0 0 18
18 Zbigniew Figura 0 0 9 0 0 9
19 Janusz Smółka 0 0 0 0 0 0
20 Ernst Jurkowski 0 0 0 0 0 0
21 Adam Bonar 0 0 0 0 0 0
22 Christof Januszewski 0 0 0 0 0 0
23 Andrzej Sokołowski 0 0 0 0 0 0
24 Łukasz Nędza 0 0 0 0 0 0
25 Mateusz Sury 0 0 0 0 0 0
26 Barbara Gaworska 0 0 0 0 0 0

Klasyfikacja Grand Prix Klubu  - Junior

Lp Imię i nazwisko

Puchar Otwarcia

Mistrzostwa Okręgu Puchar Białki Puchar Ostatka Jesienny Lipień Punkty
1 Maciej Gaworski 40 20 40 20 19 139
2 Marcin Buczkowski 0 20 38 0 20 78

 

Klasyfikacja Grand Prix Okręgu Senior 2010

Lp Imię i nazwisko Klub Puchar Otwarcia Mistrzostwa Okręgu Puchar Białki Puchar Ostatka Punkty
1 Dariusz Wojewódka Alexandra 28 39 30 20 117
2 Adam Podgórny Alexandra 36 37 21 17 111
3 Jerzy Gaworski Alexandra 7 44 27 14 92
4 Grzegorz Kłos Alexandra 30 27 15 15 87
5 Łukasz Lorenc Alexandra 28 31 16 11 86
6 Adam Litwin Alexandra 17 34 13 19 83
7 Zbigniew Gawlik Alexandra 28 31 21 0 80
8 Bogusław Bluszcz Thymallus 11 31 27 10 79
9 Sylwester Luberadzki Alexandra 28 11 22 16 77
10 Jacek Pamuła Alexandra 3 35 20 18 76
11 Tomasz Rauch Alexandra 30 32 10 0 72
12 Jacek Czarnecki Alexandra 27 27 10 0 64
13 Paweł Zając Thymallus 25 46 23 13 107
14 Janusz Węgrzyn Alexandra 0 46 6 7 59
15 Józef Zając Thymallus 2 0 36 12 50
16 Jerzy Paluch Thymallus 30 0 11 0 41
17 Paweł Łojko Alexandra 16 0 15 8 39
18 Krzysztof Sołtysik Alexandra 0 0 36 0 36
19 Wiesław Ficek Thymallus 31 0 0 0 31
20 Mariusz Seretny Alexandra 0 0 20 9 29
21 Arkadiusz Miśta Thymallus 5 0 20 0 25
22 Andrzej Jelonek Alexandra 16 0 0 0 16
23 Andrzej Hrydziuszko Alexandra 0 0 14 0 14
24 Waldemar Wróbel Thymallus 12 0 0 0 12
25 Zbigniew Figura Alexandra 0 0 9 0 9
26 Zdzisław Dudkiewicz Thymallus 1 0 0 0 1
27 Adam Bonar Alexandra 0 0 0 0 0
28 Christof Januszewski Alexandra 0 0 0 0 0

Klasyfikacja Grand Prix Okręgu 2010-junior

Lp Imię i nazwisko Klub Puchar Otwarcia Mistrzostwa Okręgu Puchar Białki Puchar Ostatka Punkty
1 Maciej Gaworski Alexandra 40 20 40 20 120
2 Marcin Buczkowski Alexandra 0 20 38 0 58

Klubowe Grand Prix Okręgu 2010

Lp Klub Puchar Otwarcia Mistrzostwa Okręgu Puchar Białki Puchar Ostatka Punkty
1 Alexandra Nysa 111 171 105 57 444
2 Thymallus Opole 86 31 89 35 241