^ Do góry

Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów

W dniach 02-06 lipca na wodach Okręgu PZW Krosno, odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów w wędkarstwie muchowym. Priorytetem zgrupowania było wyłonienie spośród licznej grupy młodych ludzi tych, którzy w dniach 06-12 sierpnia będą reprezentować barwy biało - czerwone na Mistrzostwach Świata Juniorów w Wędkarstwie Muchowym.

Czytaj więcej...

Komunikat organizacyjny Mistrzostw Okręgu Opolskiego w dyscyplinie muchowej na 2018 rok

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 08-10 czerwca 2018r, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w dyscyplinie muchowej seniorów i juniorów. Zawody odbędą się na rzece Dunajec, oraz Biały Dunajec i obejmować będą trzy tury zawodów. Dwie tury odbędą się na Os. Dunajec/Górny/, a trzecia na Białym Dunajcu lub na Dunajcu. Zbiórka i otwarcie mistrzostw w dniu 08 czerwca piątek o godzinie 20.00. Miejsce zbiórki i baza zawodów Agroturystyka Pod Dębem Zabrzeż /z tyłu za Zajazdem Kałużna/.

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

13 stycznia 2017 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze KWM „ALEXANDRA” działającego przy Kole PZW Nr 2 w Nysie. Zebranie uroczyście otworzył Prezes Koła PZW Nr 2 w Nysie Roman Mazanowski, który podziękował za pracę na rzecz rozwoju wędkarstwa w Nysie.

Po wyborze przewodniczącego zebrania, którym został wybrany Adam Podgórny głos zabrał Prezes Adam Litwin. Podsumował on mijającą kadencję i omówił najważniejsze działania Klubu od 2013. Podziękował wszystkich członkom Zarządu, którzy pracowali na rzecz Klubu. Swoje sprawozdania złożyli również Skarbnik Adam Podgórny oraz wiceprezes ds. sportu Łukasz Lorenc.

Czytaj więcej...

XXV-lecie KWM "ALEXANDRA"

W dniach 10-12 czerwca nad Białą Głuchołaską odbyły się obchody XXV-lecia naszego Klubu. Impreza składała się z zawodów sportowych, pokazów wędkarstwa muchowego oraz uroczystej gali na której podsumowano ćwierćwiecze Klubu.

Ale od początku. Już w piątek w bazie imprezy, która znajdowała się w schronisku młodzieżowym w Pokrzywnej zameldowali się klubowicze oraz zaproszeni goście z Tarnowskich Gór, Wrocławia, Jeleniej Góry, Krakowa aby przy ognisku rozpocząć święto nyskich muszkarzy.

Czytaj więcej...

Komunikat organizacyjny Zawodów o GP Opolszczyzny ,,Puchar Otwarcia Sezonu”

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 23-24.04.2016r zawody o GP Opolszczyzny w dyscyplinie muchowej pn „Puchar Otwarcia Sezonu”. Zawody odbędą się na rzece Wisła i obejmować będą dwie tury zawodów.

Zbiórka i otwarcie zawodów w dniu 23 kwietnia /sobota/o godzinie 10.00. Miejsce zbiórki  i baza zawodów Karczma Góralska „Jaszowianka” Ustroń, ul. Wczasowa 22.

Po otwarciu odbędzie się losowanie stanowisk i par startowych. Zawody odbędą się na żywej rybie zgodnie z regulaminem sportu wędkarskiego. Poławiane ryby do klasyfikacji w zawodach to pstrąg .  Koszty organizacji zawodów oraz nagrody i koszty sędziowania pokrywa Okręg PZW Opole, koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywają uczestnicy zawodów.  

Czytaj więcej...

Wiosenny Pstrąg 2016

 

Klubowe zawody "Wiosenny Pstrąg" odbędą się w dniu 10 kwietnia. Zawody zostaną rozegrane w II turach z podziałem na sektory:

  • sektor I - Biała Głuchołaska
  • sektor II - jeziorko Ilak

Zgłoszenia do zawodów do dnia 6 kwietnia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy program zawodów zostanie podany 2 kwietnia na stronie www.alexandrafly.pl

Zarząd klubu