^ Do góry

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 08-10 czerwca 2018r, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w dyscyplinie muchowej seniorów i juniorów. Zawody odbędą się na rzece Dunajec, oraz Biały Dunajec i obejmować będą trzy tury zawodów. Dwie tury odbędą się na Os. Dunajec/Górny/, a trzecia na Białym Dunajcu lub na Dunajcu. Zbiórka i otwarcie mistrzostw w dniu 08 czerwca piątek o godzinie 20.00. Miejsce zbiórki i baza zawodów Agroturystyka Pod Dębem Zabrzeż /z tyłu za Zajazdem Kałużna/.

Czytaj więcej...

15 grudnia odbyło się zebranie sprawozdawcze KWM "ALEXANDRA". W spotkaniu uczestniczyli klubowicze oraz zaproszeni Goście: Henryk Mach Przewodniczący OKS PZW Opole, Andrzej Banek oraz Prezes Koła PZW NR 2 w Nysie Roman Mazanowski.

Czytaj więcej...

W dniach 11-12 nad pięknym Sanem odbędą się nasze dwie imprezy klubowe. Zawody klubowe "Jesienny Lipień" zaliczane do klubowego Grand Prix oraz III Warsztaty Muchowe.

Program imprez:

Czytaj więcej...

13 stycznia 2017 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze KWM „ALEXANDRA” działającego przy Kole PZW Nr 2 w Nysie. Zebranie uroczyście otworzył Prezes Koła PZW Nr 2 w Nysie Roman Mazanowski, który podziękował za pracę na rzecz rozwoju wędkarstwa w Nysie.

Po wyborze przewodniczącego zebrania, którym został wybrany Adam Podgórny głos zabrał Prezes Adam Litwin. Podsumował on mijającą kadencję i omówił najważniejsze działania Klubu od 2013. Podziękował wszystkich członkom Zarządu, którzy pracowali na rzecz Klubu. Swoje sprawozdania złożyli również Skarbnik Adam Podgórny oraz wiceprezes ds. sportu Łukasz Lorenc.

Czytaj więcej...

W dniach 10-12 czerwca nad Białą Głuchołaską odbyły się obchody XXV-lecia naszego Klubu. Impreza składała się z zawodów sportowych, pokazów wędkarstwa muchowego oraz uroczystej gali na której podsumowano ćwierćwiecze Klubu.

Ale od początku. Już w piątek w bazie imprezy, która znajdowała się w schronisku młodzieżowym w Pokrzywnej zameldowali się klubowicze oraz zaproszeni goście z Tarnowskich Gór, Wrocławia, Jeleniej Góry, Krakowa aby przy ognisku rozpocząć święto nyskich muszkarzy.

Czytaj więcej...

Zarząd Okręgu PZW w Opolu informuje wszystkich zainteresowanych, że organizuje w dniach 23-24.04.2016r zawody o GP Opolszczyzny w dyscyplinie muchowej pn „Puchar Otwarcia Sezonu”. Zawody odbędą się na rzece Wisła i obejmować będą dwie tury zawodów.

Zbiórka i otwarcie zawodów w dniu 23 kwietnia /sobota/o godzinie 10.00. Miejsce zbiórki  i baza zawodów Karczma Góralska „Jaszowianka” Ustroń, ul. Wczasowa 22.

Po otwarciu odbędzie się losowanie stanowisk i par startowych. Zawody odbędą się na żywej rybie zgodnie z regulaminem sportu wędkarskiego. Poławiane ryby do klasyfikacji w zawodach to pstrąg .  Koszty organizacji zawodów oraz nagrody i koszty sędziowania pokrywa Okręg PZW Opole, koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywają uczestnicy zawodów.  

Czytaj więcej...